Thursday, 8 December 2016

Lil Ctulhu - Unboxing


Tak jsem zase něco nabackoval na Kickstarteru a jak je zvykem o rok poté, již nikým nečekán, přišel balíček s Malým Ctulhu!

Nutno říci, že to byl docela impulzní nákup. "Helle, něco s Ctulhu a je to strašně roztomilý... Backed."

V balíku mě přivítala pěkná černá bednička - exkluzivní edice čistě jen pro backery na Kickstarteru.


Uvnitř bedny pak byl i neznámý papírek s číslem, přemýšlím co to může být, ale asi pořadí backerů.


Jelikož je to karetní hra, nepřekvapí, že uvnitř je spousta kartiček a nějaké ty žetonky. Karty vypadají kvalitně vytištěné a snad i něco vydrží.


Po jejich vytažení z krabice se pak na člověka upřeně dívá velký taťka Ctulhu. :)


Cílem hry je, jakožto ctulhu kultista, najít součástky rozbitých hraček malého Ctulhu dříve, než se naštve a zničí svět. A k tomu vám pomáhají nebo škodí ostatní kultisti, podle jednoho z několika různých módu hry.Základní hra má 126 karet. Jakožto Kickstarterový backer mám navíc v krabici i další dva balíčky s expanzemi, jednu přikupšivší a jednu odemknoutou, takže ještě víc zábavy. Snad.


Ještě jsem se nedostal k tomu hru zahrát, ale rychlé prolistování pravidel vypadalo na něco mezi Munchkiny a Exploding Kittens. Což ní jako  fajn nenáročná zábava.Tak snad se brzo dostanu i k tomu, vyzkoušet, jaká ta hra ve skutečnosti je. Obrázky má pěkné, pravidla vypadají dobře, tak se uvidí.BTW: na zadní straně Rulebooku je seznam všech backerů. Milá to věc od tvůrců.

No comments:

Post a Comment