Wednesday, 9 September 2015

Opěšalí tankisté do Bolt Action


Klucí z Warlordu jsou hodní v Tank War přidali pravidla pro posádku vozidel, která může vyskočit ze zničené techniky. Ovšem v případě německých tankistů to přináší problém - je třeba sehnat modely.

Já k nim naštěstí přišel vcelku jednoduše, když Aragornovi došli jako omluva za pozdní dodání objednávky - mu k ničemu nebyli a mu za ně mohl nabídnout šekely, pro které našel jistě lepší využití.

Jedná se o modely starých posádkářů ještě z původního Bolt Actionu někdy před X lety a normální cestou pár let nesehnatelné. V setu je kromě těchto tří tankistů ještě jeden chlapík, ale je takový zbytečný. Protože tu máme velitele co obezřetně postupuje se samopalem a dvojici raněných vojáků... a chlapíka co prostě stojí se založenýma rukama.

Je to i velmi víceúčelová jednotka/token. Kromě toho, že se dají (logicky) použít herně jako posádka ze zničeného tanku, jsou i použitelní jako objective i případně jako velitelský tým pro nějakou Last Levy čety.Kdo se pozorně díval, jistě si i všiml, že každý s tankistů má jinou barvu očí :)No comments:

Post a Comment